• -5%
Kişiye Özel Deri Hediye Seti

Kişiye Özel Deri Hediye Seti

₺210,90
₺200,35 5% kazanç
Vergi dahil

Kişiye Özel Zenga Deri Cüzdan Kemer ve Anahtarlık Seti

Gerçek deriden üretilmiş özel kutusundaki bu hediye setlerinin içinde bir erkeğin şıklığının tamamlayıcı unsurları olan aksesuarlar; cüzdan, kemer ve anahtarlık bulunuyor. Setlerdeki deri ürünlerin üzerine isim yazdırarak sevdikleriniz için çok özel bir hediye hazırlatabilirsiniz. 


Kişiye Özel Deri Hediye Seti sevilen marka Zenga ürünüdür ve gerçek dana derisinden üretilmiştir.

 

Kişiye Özel Deri Hediye Setinin iki modeli bulunmaktadır. Model 1’de cüzdan ve kemer; Model 2’de cüzdan, kemer ve anahtarlık bulunmaktadır. Tüm ürünler yumuşak deriden ve kaliteli astardan üretilmiştir, pratik bir kullanım sağlayacak şekilde incelikle tasarlanmıştır.

 

Cüzdan ve anahtarlığın üzerine dilediğiniz isim ve soy ismi yazdırarak ister kendiniz ister sevdikleriniz için çok şık bir aksesuar setine sahip olabilirsiniz. Ayrıca cüzdan üzerine baş harf yazılabilmektedir. Bunun için tek yapmanız gereken yukarıdaki ilgili kutucuklara ürünler üzerinde yer almasını istediğiniz isim, soy isim ve baş harfi yazmak.
 

Üzerinde isim yazan cüzdan, anahtarlık ve takımı tamamlayan şık deri kemerle prestijiniz artacak, bu şık aksesuarlarla karizmanız tavan yapacak.

 
 
 
Ölçüleri:
 
 
 
• Cüzdan: 10 x 12 cm
 
• Anahtarlık: 6 x 10 cm
 
• Kemer standart bedendir
Zenga
27468
999986 Öğeler
Yeni ürün

Önerilen Ürünler

Aynı kategoriden 16 farklı ürün