• -5%
Kişiye Özel Kalem Hediyeli Pierre Cardin Erkek Deri Cüzdan Siyah

Kişiye Özel Kalem Hediyeli Pierre Cardin Erkek Deri Cüzdan Siyah

₺155,90
₺148,10 5% kazanç
Vergi dahil


İSME ÖZEL ROLLER KALEM HEDİYE + ÜCRETSİZ KARGO  

 

 

İSME ÖZEL YAZIM İŞLEM HAKKINDA :    Cüzdan ve kaleme yazılmasını istediğiniz isim/yazı vb. bilgileri eksiksiz/hatasız girip bildirmeniz gerekmektedir. Lazerle yazı yazma işlemi kalıcı olup yazılan yazılar silinememektedir. Lazerle işlemenin ardından ortaya çıkan renk derinin alt yüzeyine göre ortaya çıkmaktadır.


Pierre Cardin aksesuarlarıyla şıklığı ve kaliteyi yanınızdan ayırmayın...


Tamamen 1. sınıf deri materyalden üretilen Pierre Cardin markalı ürünlerimiz orijinal ve lisanslı olup t arafınıza kendisine ait kutusu ve ambalajıyla gönderilmektedir.


Cüzdan Özellikleri:

 

Cüzdanın dış yüzeyi siyah renkte deridir. Bu tasarımıyla cüzdanı bambaşka bir görünüme bürüyen bir Pierre Cardin tasarımıyla tüm dikkatleri çekeceksiniz. 


Cüzdan Detay Özellikleri:

2 adet kağıt para bölmesi

7 adet kredi kartvizit bölmesi

2 adet çok amaçlı şeffaf file bölme (ehliyet, akbil, yeni kimlik kart)

2 adet iç bölme


Ürün Ebatları:

11 cm yatay uzunluk

9 cm dikey yükseklik


PIERRE CARDIN TÜRKİYE


1950 yılında Fransa'da Mösyö Pierre Cardin tarafından temelleri atılan marka, ilkleri ve sıra dışı tasarımları ile dünya modasına yön vererek tüm zamanların en büyük moda imparatorluklarından biri olmuştur. Özellikle uzay araştırmalarının yoğunlaştığı 60'lı yıllarda dönemin coşkusunu koleksiyonlarına "Space Age" temasıyla yansıtan Pierre Cardin, modada avant-garde ve fütüristik akımın ilk temsilcilerindendir. Bu gün hala gardroplarda yerini koruyan tayt, vatka ve maksi paltoyu hazır giyime armağan eden Pierre Cardin, otoriterlerce yeryüzünün en iyi bilinen beş Fransız moda tasarımcısından biri olarak kabul edilmektedir.

1980'lerden sonra Amerika'dan Çin'e, İngiltere'den Sovyetler Birliği'ne kadar dünyanın birçok yerinde butikleri açılan Pierre Cardin, sadece giyimle sınırlı kalmayıp, mücevher, parfüm, mobilya, aksesuar gibi alanlarda da tasarım markası olarak bilinirliğini arttırmıştır.

6352
50 Öğeler
Yeni ürün

Önerilen Ürünler

Aynı kategoriden 16 farklı ürün