• -5%
Sihirli Dönen Dünya

Sihirli Dönen Dünya

₺79,00
₺75,05 5% kazanç
Vergi dahil
Stokta yok

Sihirli Dönen Dünya, dünyayı masanıza getiriyor. Seyahat planı yapmak artık daha kolay!
 
 Tek yapmanız gereken masanızda dönen dünya üzerinde bir yer beğenmek. Bu kürenin diğer kürelerden önemli bir farkı var. Sizin döndürmenize gerek kalmadan kendi etrafında dönebiliyor. 
Çok güzel bir masa aksesuarı olacak sihirli dönen dünya gezgin arkadaşlarınız içinde hediye alternatifi olabilir. Dünyanın kontrolünü artık elinize almanın zamanı geldi!
 
Dünyanın döndüğünü biliyorduk ama kendi kendine sihirli bir şekilde döndüğünü görünce gene de gözlerimize inanamadık.
 
Sihirli Dönen Dünya içerisinde ki mekanizma sayesinde kendi kendine dönüp duruyor. Sihirli Dönen Dünya hem can sıkıntısına bire bir hem de coğrafya bilgimize bilgi katacak.
 
Dünyanın nasıl döndüğünü merak eden çocuklarınıza Sihirli Dönen Dünya ile ders verebilir bir yandan da kendi eksik olduğunuz noktaları hatırlamış olursunuz.
 
Bir adet AA pil ile çalışan Sihirli Dönen Dünya 14 cm çapındadır. Dünyayı ortadan ikiye ayırarak içine pilini yerleştirin ve ardından bir süre dünyayı elinize alarak kendi küçük dünyanızın efendisi olun.
 Özellikler: 14 cm çapa sahip sihirli dönen dünya bir adet kalem pil ile çalışıyor. Rotasyon süresiyse 13 saniye. Stok durumuna göre 3 çeşitten biri gönderilecektir.
3003
Yeni ürün

Önerilen Ürünler

Aynı kategoriden 11 farklı ürün