• -5%
Mistik Topaz Taşlı Yonca Gümüş Yüzük

Mistik Topaz Taşlı Yonca Gümüş Yüzük

₺197,51
₺187,64 5% kazanç
Vergi dahil

Gümüş Yüzük   Özellikleri
Maden:   925 Ayar Gümüş
Taş:   Zirkon
Kaplama:   Rose Kaplama
Paket   Hediye Kutusunda Teslimat

 Marka
  ELSE 
Gümüş yüzük modelinde itina ile üretimi yapılmış her detayı en ince ayrıntısına kadar zarafetle süslenmiş mistik topaz taşlı gümüş yonca sizi farklı hissettirecektir. Detayları ile göz alıcı bir şekilde size günlük kullanım içinde fırsat sunmaktadır. Farlılık anlamında ve şıklık anlamında kendinizi yenilenmiş hissettirecektir.  Moda trendler arasında gösterilen bu gümüş yüzük sizler şıklık ve zarafeti aynı anda sunacaktır. 

Tasarımıyla göz alıcı bir şıklık sergilemektedir. Her bütçeye uygun bir fiyat sunmakta ve kaliteli bir ürün olarak göze çarpmaktadır. 925 ayar gümüş yonca yüzük herkes için farklılık yaratacaktır. Bu yüzük ile karşılaştığınızda ve sahip olduğunuzda işte bu benim için yaratılmış diyeceksiniz. 

Tasarımı ile göz doldurmaktadır. Farklı bir tasarım arayanlar için ideal bir yüzük olarak dikkat çekmektedir. Gümüş olması nedeniyle kararma ve bozulma olmayacağı için gün içinde de sürekli kullanım sağlayabilirsiniz. Tüm özel günlerde sevdiklerinize hediye olarak düşünebilirsiniz. Sevdiklerinizi bu mistik topaz taşlı gümüş yüzük ile mutluluktan havaya uçurabilirsiniz.
 

Takıyı Keşfet!
Else Gümüş

Else Silver

0 (212) 516 9366

Else Silver
Ads1396
1998 Öğeler
Yeni ürün

Önerilen Ürünler

Aynı kategoriden 16 farklı ürün