• -5%
Cam Göz Sallantılı Taşlı Harf Kolye

Cam Göz Sallantılı Taşlı Harf Kolye

₺197,51
₺187,64 5% kazanç
Vergi dahil


Gümüş Kolye   Özellikleri
Maden:   925 Ayar Gümüş
Taş:   Zirkon
Kaplama:   Rose Kaplama
Paket   Hediye Kutusunda Teslimat

 ELSE
  ELSE

Tüm ürünlerimiz el işçiliği ile üretilmektedir. Size özel olarak üretimi yapılan bu tasarım kolye ile sizde ortamlarda merak edilen olmaya devam edeceksiniz. Singapur zincirli özel tasarım gümüş harf kolye ile farklılık yaratacaksınız. Harfli olması ile sizde kendi adınızın ya da sevdiğinizin adını kolye olarak taşıma fırsatı bulacaksınız. Gümüş olarak üretilmekte olup uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır. Bu nedenle en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.
Kolyeler kıyafetlerin tamamlayıcısı olarak göz doldurmaktadır. Bu nedenle dekolte olsun ya da olmasın, abiye ya da değil her türlü kıyafetle kombinlenme imkanı bulunabilmektedir. Bu nedenle kolyeler için tamamen tamamlayıcı bir aksesuar olarak bahsedebiliriz. 
Kararma ya da bozulma olmaması nedeniyle ter ve su gibi etkenlerden etkilenmemektedir. Bu nedenle de günlük kullanım açısından uygundur. Her gün sevdiklerinizin isminin baş harfini boynunuzda taşıyabileceksiniz. Zarif ve şık yapısı ile göz alıcı bir şekilde olacaktır. Sipariş esnasında belirttiğiniz harf kolye olarak teslimatı yapılmış olacaktır.


Takıyı Keşfet !

Else Gümüş

Else Silver

0 (212) 516 9366


 

Else Silver
Ads1841
1998 Öğeler
Yeni ürün

Önerilen Ürünler

Aynı kategoriden 16 farklı ürün