• -5%
100 Dilde Seviyorum Yazılı İsimli Papatya Kolye

100 Dilde Seviyorum Yazılı İsimli Papatya Kolye

₺111,56
₺105,98 5% kazanç
Vergi dahil


Gümüş Kolye   Özellikleri
Maden:   925 Ayar Gümüş
Taş:   Zirkon
Kaplama:   Rose Kaplama
Paket   Hediye Kutusunda Teslimat

 ELSE
  ELSE

Seviyorum kelimesi hayatımızın anlamıdır. Hele sevdiklerinize söylendiğinde daha da anlamlıdır. 925 Ayar Gümüş İsimli 100 Dilde Seviyor kolyesi özel tasarımlarımızdan biridir. Bu özel tasarım kolyemiz, sevdiğini bir türlü söyleyemeyenler başta olmak üzere sevgisini anlatmak isteyenler için tasarlanmıştır. Papatya’nın saflığı ve güzelliği 100 dünya dilinin en güzel kelimeleri ile birleşti. 

İster hediye olarak alın, ister kendiniz için alıyor olun 925 Ayar Gümüş İsimli 100 Dilde Seviyor Papatya Kolye ile hem şık bir parça takmış olacak hem de sevginin gücü ile motivasyonunuz, enerjiniz ve yaşama sevinciniz artacaktır. Kıyafetlerinizin vazgeçilmez bir parçası haline gelecek hem spor hem de şık kıyafetlerle kombinleyerek kullanabilirsiniz. 

Tüm tasarımlarımızda 925 ayar gümüş kullanılmış ve el işçiliği ile üretilmiştir. Kullandığımız 14 ayar altın kaplamalar ciltte herhangi bir tahriş ya da alerji yapmamaktadır.  Tüm takılarınızı kutularında saklamaya özen gösterin. Aynı zamanda ortamın rutubetsiz olmasına dikkat edin. Örneğin altın takılarınız dahil olmak üzere banyoda takılarınızı asla bırakmayın. 

Takıyı Keşfet !

Else Gümüş

Else Silver

0 (212) 516 9366


 

Else Silver
Ads1863
1999 Öğeler
Yeni ürün

Önerilen Ürünler

Aynı kategoriden 16 farklı ürün