• -5%
925 Ayar Gümüş Şimal Yıldızı Kolye

925 Ayar Gümüş Şimal Yıldızı Kolye

₺94,56
₺89,83 5% kazanç
Vergi dahil

Gümüş Kolye   Özellikleri
Maden:   925 Ayar Gümüş
Taş:   Zirkon
Kaplama:   Rose Kaplama
Paket   Hediye Kutusunda Teslimat

 Marka
  ELSE


Sonsuzu kadar prensesimsin demenin en güzel yolu Sonsuzluk Prensesi Gümüş Kolye sevdiklerinize armağan olarak sitemizde sizi bekliyor. İstediğiniz gibi, söylemek istediklerinizi doğru ifade eden bir armağan bulamadığınızı mı düşünüyorsunuz? O zaman bu hediye tam size göre…

925 Ayar Gümüşe 14 Ayar altın kaplama olarak çalıştığımız Sonsuzluk Prensesi Gümüş Kolye, hem sonsuza kadar prensesim hem de meleğimsin anlamına gelmektedir. Kendinizi ifade etmekte zorlanıyorsanız vereceğiniz bu anlamlı hediye ile söylemek istediklerinizi kolaylıkla ifade edebilirsiniz. Sadece Sonsuzluk Prensesi Gümüş kolyeyi sipariş edin geri kalanını kolyeniz aldığınız kişiye kendisi söylesin. Yaprak kısımları zirkon, ortadaki bölümü baget taşlarla bezeli kolyemiz, el işçiliğinin en güzel örneklerinden biridir. 

Güzel bir hediye alternatifi olan kolyemiz, ister anneniz için, ister özel birisini mutlu etmek için kolaylıkla sipariş edebilir, hızlı teslimat ile ister hediye göndereceğiniz adrese, ister size teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Eğer siparişiniz hediye olarak verilecek ise lütfen belirtmeyi unutmayın hediye paketinizi de hazırlayarak sizlere gönderelim. 

 

TAKIYI KEŞFET!
Else Gümüş

Else Silver

0 (212) 516 9366
Else Silver
Ads1886
1922 Öğeler
Yeni ürün

Önerilen Ürünler

Aynı kategoriden 16 farklı ürün